Питання є до кожного з міністрів, – політтехнолог заявив про необхідність аудиту Кабміну

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

Ще одна зміна уряду – і не знайдеться людей, які захочуть піти працювати в КМУ, переконаний Борис Тизенгаузен

В Україні потрібно провести аудит щодо Кабінету міністрів і переглянути підхід до діяльності і кадрової програми уряду.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Експерт, коментуючи діяльність уряду та ймовірні кадрові ротації у Кабміні, зауважив, що міністр економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко керує економічним блоком, який зараз є найслабшим, тож на нього можуть перекласти відповідальність за недовиконання бюджету. Хоча, насправді питання є до кожного з міністрів, зазначив Борис Тизенгаузен.

Політтехнолог переконаний, що потрібно переглядати підхід до діяльності Кабміну, зокрема, премії видавати лише після виконання конкретних програм.

Новини за темою: Жовта картка уряду: КМУ вивів у "ручний режим" 66 млрд грн з фонду боротьби з COVID-19 і готується до виходу, – Кацман

"А з приводу зміни міністрів хочу вам сказати, що ще одна зміна Кабміну – і ми, дійсно, не знайдемо людей, які захочуть піти працювати в уряд, тому що можна прийти з бізнесу з доброю репутацією, потім тебе викинуть через кілька місяців, і ти такий лузер залишаєшся. Спалив репутацію, і далі з тобою і в бізнесі не дуже будуть розмовляти, і в політиці. Тому тут потрібно переглядати взагалі кадрову програму в цілому щодо Кабміну і ставити їм дуже чіткий KPI, ставити їм точки виконання, ставити їм якісь проміжні точки фіксації, аудиту. Тобто ось те, що Зеленський вимагав, – повний аудит країни, щодо приватизації тощо. Потрібен аудит стосовно Кабміну", – вважає Борис Тизенгаузен.

Нагадаємо, 20 жовтня Володимир Зеленський приїхав до Верховної Ради України, щоб виступити перед парламентарями з традиційною президентською промовою.

Президент говорив про протидію пандемії коронавірусу, зокрема зауважив, що з порівняно країнами Європейського Союзу Україна має один з найнижчих рівнів смертності від COVID-19.

Володимир Зеленський також зазначив, що не потрібно боятися амністії на Донбасі, оскільки вона не буде стосуватися усіх.

Гарант зауважив, що "режим тиші" на Донбасі триває 86-й день поспіль, а це дає надію.

Очільник держави також запевнив, що безвізовому режиму України з Євросоюзом нічого не загрожує.

Окрім того, Володимир Зеленський заявив, що Кабінет міністрів представить результати повного аудиту держави через два тижні.Loading...