Призначено головного виконавчого директора групи "Нафтогаз"

Головний виконавчий директор групи "Нафтогаз" Отто Ватерландер

Фото з відкритих джерел

Ватерландер також збереже за собою посаду виконавчого директора з трансформації групи

Наглядова рада Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" призначила головним виконавчим директором групи "Нафтогаз" Отто Ватерландера. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

Згідно з повідомленням, Ватерландер буде відповідати за операційні та трансформаційні процеси в групі, зокрема для впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізацію крос-функціональних процесів і розробку баз даних процесів.

Як зазначається, Отто Ватерландер також збереже за собою посаду виконавчого директора з трансформації групи.

Довідка:

Отто Ватерландер здобув ступінь магістра економіки підприємства в Університеті Еразма Роттердамського. Володіє голландською, англійською, німецькою та іспанською мовами.

Має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу.

Був старшим партнером у McKinsey & Company і брав участь в управлінні нафтогазовим напрямком на міжнародному рівні, а ще раніше - партнером з енергетичного напрямку в Booz & Company.

З 1990 року до 1997 року працював в Royal Dutch Shell, де займав різні посади в Нідерландах та Венесуелі.

Новини за темою: Коболєв прокоментував можливу приватизацію "Нафтогазу" на фоні зміни уряду

Раніше повідомлялося, що Андрій Фаворов залишає посаду директора з інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України", а також особи, яка тимчасово здійснює повноваження генерального директора АТ "Укргазвидобування".

Loading...