Призначення Арестовича в ТКГ – це фактор замороження конфлікту, – політолог Лазарєв

Олександр Лазарєв Фото з відкритих джерел

Призначенням Арестовича займалися в ОП, переконаний експерт

Призначення Олексія Арестовича у ТКГ робиться для того, аби загальмувати, заморозити процес мирного врегулювання на Донбасі та не йти шляхом Мінських угод.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Коментуючи призначення Олексія Арестовича у Тристоронню контактну групу по Донбасу, Лазарєв зазначив, що такі підходи влади є парадоксальними та говорять про те, що Зеленський і його команда навіть приблизно не розуміють, як мають функціонувати ці інститути та які особистості провинні туди входити.

Окрім цього Лазарєв вважає, що призначенням Арестовича займався Офіс президента, і що це "його креатура".   

"Навіть деякі депутати зі "Слуги народу" говорять, що це все-таки він проводив погодження призначення Арестовича. Але, як на мене, вводити таку людину, яка зізнавалася про подання неправдивої інформації про АТО, нерозумно. Не вводьте його туди! Тому що це фактор замороження конфлікту. Ніяких переговорів не буде, коли там перебувають такі люди. Але я прекрасно розумію, що це робиться для того, аби загальмувати, заморозити процес мирного врегулювання і не йти шляхом Мінських угод. Це чисте замороження", – заявив політолог.

Новини за темою: Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації в ТКГ

Разом з тим він додав, що різні "плани дій"  Арестовича не мають жодного значення, адже є відповідні домовленості, в яких все покроково прописано.

"Якщо ці домовленості виконувати, то мир настане протягом декількох місяців", – акцентував Олександр Лазарєв.

Як повідомляли, радником з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу було призначено військового оглядача та блогера Олексія Арестовича.

Відповідне рішення прийняв голова української делегації в Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук. Про це на своїй сторінці у  Facebook повідомив сам Олексій Арестович.Loading...