Шмигаль анонсував "основну приватизацію" на 2021 рік та запросив турецьких інвесторів до енергосфери України

Денис Шмигаль на зустрічі з турецькими інвесторами Урядовий портал

Глава уряду запевнив, що Україна створила сприятливі умови для іноземних інвесторів

Україна наступного року планує віддати на приватизацію низку державних підприємств енергетичної та хімічної промисловості, які мають великий потенціал для турецьких компаній. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю турецькому інформагентству DHA

"Основна приватизація державних компаній планується в наступному році. Вона буде охоплювати енергетичну, хімічну промисловість і виробництво машин. Ми також бачимо великий потенціал для турецьких компаній у сфері інфраструктурних проєктів, морських портів і телекомунікацій", - зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, уряд України створив сприятливі умови для іноземних компаній для вигідних інвестицій в Україну та усунення побоювань щодо бюрократії та прав власності. 

Новини за темою: Шмигаль назвав головні умови приватизації в Україні
 

Водночас Шмигаль наголосив на важливості врахування застережень з боку представників бізнесу щодо підписання Угоди про вільну торгівлю з Туреччиною.

"Дуже важливо створити баланс і врахувати застереження представників ділового світу. Найбільшим застереженням для українських виробників є застосування Туреччиною додаткових захисних заходів щодо обмеження імпорту", - пояснив Шмигаль. 

Новини за темою: "Найбільше за всю історію України": Уряд передав на приватизацію ще 431 об'єкт

За його словами, угода не набуде чинності відразу після підписання, адже для завершення юридичних процедур потрібен деякий час. 

"Але я вірю, що рано чи пізно ми точно дійдемо до цього моменту", - додав глава уряду. 

До слова, загалом Кабінет міністрів в 2021 році планує отримати від приватизації державного майна 12 млрд грн. 

Новини за темою: Коболєв прокоментував можливу приватизацію "Нафтогазу" на фоні зміни уряду

Нагадаємо, минулого тижня Денис Шмигаль відвідав Туреччину з дводенним робочим візитом, під час чого особисто зустрівся з президентом країни Реджепом Таїпом Ердоганом та обговорив з ним питання співпраці між державами у різних сферах, в тому числі у сфері торгівлі. 

Loading...