live

"ПриватБанк" продовжить термін дії карток для виплат на період карантину

Фото з відкритих джерел

Картки можна буде використовувати ще три місяці без заміни

"ПриватБанк" вирішив продовжити дію карток для виплат на той випадок, якщо у когось закінчення терміну дії картки припадає на період карантину.

Про це повідомляється на офіційному сайті банку.

Мова йде про зарплатні, пенсійні та соціальні картки.

Тепер їх можна буде використовувати ще 90 днів, незважаючи на завершення терміну дії.

При цьому у банку пояснили, що для замовлення перевипуску картки не потрібно йти у відділення, адже термін дії усіх карток для виплат та карток для виплат Gold буде продовжений автоматично.

Новини за темою: У МОЗ знайшли спосіб розвантажити державні лабораторії і збільшити доступність до тестування на коронавірус

Такі картки працюватимуть у звичному режимі без обмежень, а онлайн-платежі, онлайн та офлайн покупки в інтернеті відбуватимуться без жодних проблем.

"На період карантину "ПриватБанк" рекомендує проводити платежі, отримувати перекази та інші послуги за допомогою Privat24, терміналів самообслуговування та банкоматів, а також обмежити використання готівки, оплачуючи покупки в торговельній мережі картками або ж електронними гаманцями", - порадили користувачам у банку.

Новини за темою: Вакцина від коронавірусу – мрія чи реальність: Хто у світі успішно протестував препарат

Як повідомлялося раніше, з 18 березня "ПриватБанк" призупинив продаж готівкової валюти та перейшов виключно на валютообмін в онлайн у зв'язку із запровадженням профілактичних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Loading...