При Шмигалі "шмигнули" вже 700 мільйонів на схемах з ПДВ, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Для чого ми тримаємо Шмигаля - щоб він ще щось "шмигнув"?

При прем’єр-міністрові Денисові Шмигалі на схемах з ПДВ "шмигнули" вже майже 700 мільйонів гривень. 

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Народний депутат, коментуючи програму уряду виходу із кризи, зауважив, що в нинішньому стані економіки прем’єр-міністр Денис Шмигаль має максимум 100 днів для того, аби цю кризу здолати і показати результати, щоб не вилетіти мов корок з цього уряду.   

Також нардепа дивує те, куди уряд збирається залучати інвестиції, якщо бізнес в Україні масово закривається.

"Можливо, ми продамо Шмигаля? Але мені здається, за Шмигаля багато не дадуть. Ймовірно, доведеться ще навіть доплатити, щоби його хтось кудись забрав", – заявив Олександр Дубінський й додав, що Шмигаль тягне час, щоби ще щось вкрасти.

Новини за темою: Медведчук: Нинішній уряд України вкрай непрофесійний і не відповідає завданням, що сьогодні перед ним поставлені
 

Він також розповів, що всередині фракції "Слуги народу" замість слова "крадій"використовують слово "Шмигаль".

"От щось "шмигнули". Знову щось "шмигнули". От сьогодні в одному з телеграм-каналів були опубліковані таблиці зі скрутками з ПДВ з моменту появи Шмигаля на чолі уряду. От вони "шмигнули" вже майже 700 мільйонів гривень тільки на скрутках з ПДВ. Тобто недонадходження від ПДВ в державний бюджет – 700 мільйонів гривень вже при Шмигалі. Тому питання: а для чого ми його тримаємо далі? Щоб він ще щось "шмигнув"? Я не розумію", – прокоментував нардеп Дубінський.   

Нагадаємо, уряд презентував Державну програму стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, спричинених COVID-19.

Зокрема, метою даної програми називають впровадження комплексної системи заходів для стабілізації та сталого розвитку економіки України, зростання зайнятості населення шляхом збереження існуючих і стимулювання створення нових робочих місць.

Як пояснили в уряді, програмою передбачена реалізація близько 230 заходів, багато з яких вже впроваджено.

Loading...