Проєкт держбюджету-2021 у першому читанні навряд чи розглянуть завтра, – Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Парламентар назвав граничний термін ухвалення головного фінансового документу країни

Проєкт державного бюджету на 2021 рік у першому читанні навряд чи розглянуть у Верховній Раді України завтра, 20 жовтня.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Парламентар зауважив, що завтра навряд чи Верховна Рада України розгляне проєкт державного бюджету на 2021 рік у першому читанні. Він нагадав, що на засіданні профільного комітету не було кворуму. Низка депутатів не прийшли на засідання, оскільки хворіють або ж перебувають на самоізоляції, зазначив Данило Гетманцев. Як він додав, окремі обранці вважають, що пріоритетними є справи на округах, а не бюджет.

Новини за темою: Дефіцит бюджету буде такий, що не фінансуватимуться жодні соціальні витрати держави, – Дубінський

"У законі, дійсно, до 20 жовтня ми повинні розглянути, і нам дуже хотілося б усі терміни, визначені Бюджетним кодексом, дотриматися так само, як ми це зробили минулого року, але, знову ж таки, у законі є декілька строків. Граничний строк для ухвалення проєкту закону про державний бюджет – це 1 грудня. Я думаю, що навіть, якщо ми не розглянемо у першому читанні його 20 жовтня, то ми встигнемо розглянути його у цілому до 1 грудня і зробити так, щоб не було найстрашнішого - "бюджетної ночі", коли у бюджетний закон, закон про бюджет на наступний рік проходять будь-які поправки, які депутати навіть не у змозі помітити і не розуміють, за що вони голосують. "Бюджетної ночі", я переконаний, не буде", – сказав Данило Гетманцев.

Парламентар додав, що профільний комітет може зібратися цього тижня.

Раніше повідомляли, що міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".

Нагадаємо, через велику кількість хворих нардепів пленарні засідання ВРУ скасували до 20 жовтня.

Loading...