Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Проблема з касовими апаратами не вирішується вже 20 років, як наслідок – невирішене питання контрабанди, – Карасьов

Політолог Вадим Карасьов

Вводячи нові правила для бізнесу, влада повинна подумати й про компенсатори

Проблема з касовими апаратами та чеками не вирішується вже 20 років. А оскільки не вирішується ця проблема, не вирішується проблема контрабанди товарів.

Про це в ефірі ток-шоу "15" телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Коментуючи чергову акцію протесту підприємців біля будівлі Верховної Ради, Карасьов зауважив, що підприємців хвилює не лише відтермінування РРО, а й нестабільна ситуація з локдауном, карантином, та загалом перспективи для малого та середнього бізнесу. 

"По РРО зрозуміло, пішли на компроміс і на рік відклали це завдання. Подивимося, що буде у 2021-му році, чи вирішать цю проблему, яка, до речі, не вирішується вже 20 років. 20 років вже не вирішується проблема з касовими апаратами, чеками і так далі. А оскільки не вирішується ця проблема, не вирішується проблема контрабанди товарів. Бо якщо немає чека, так, ти купив дешевше, але ти куплену річ не заміниш, бо нема нічого, навіть чеку. Тому давайте дивитися на цю проблему в комплексі", – зазначив Карасьов.

Зокрема, додав він, влада, вводячи нові правила для бізнесу, повинна подумати і про компенсатори.

"Треба подивитися, чи є в кожного бізнесу можливість купити касові апарати. Можливо десь треба кредитувати, якесь відтермінування провести. Загалом з ФОПами треба розібратися, бо великий бізнес також працює з ФОПами. Але є малий і середній бізнес, який справді може страждати від всієї цієї ситуації", – додав Вадим Карасьов.

Новини за темою: З підприємців хочуть вижати останню копійку в бюджет, коли "скрутки" в податковій сягають 2 млрд на місяць, – Дубінський

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада провалила голосування за законопроєкт відтермінування касових апаратів для ФОПів до 1 січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп, за винятком ризикових галузей.

 

 

Loading...