Президент провів нараду з питань тарифів на теплопостачання

Офіс президента

Зеленський заслухав інформацію про те, які кроки було зроблено для зменшення вартості послуг

Під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулася нарада з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення та реалізації програми енергоефективності у житловому фонді.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У зустрічі взяли участь прем’єр Олексій Гончарук, очільники профільних міністерств, голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, керівник ОП Андрій Богдан та його заступники.

Зеленський нагадав, що питання тарифів на послуги з теплопостачання, а також реалізація заходів з енергоефективності, які допоможуть зменшити витрати громадян на комунальні послуги, обговорювалося на засіданні Ради розвитку громад та територій у грудні минулого року.

Крім того, президент заслухав інформацію про те, які кроки було зроблено для зменшення вартості послуг і зниження енергоспоживання за час, що минув.

Олексій Гончарук зазначив, що уряд зі свого боку зробив усе можливе для виконання доручення президента. За його словами, за грудень споживачам було нараховано до сплати на 5-35% менше - залежно від міста та регіону.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про зменшення штрафів за порушення правил при працевлаштуванні

"Загалом 143 підприємства у 120 містах ухвалили рішення про зниження тарифу, і дуже значний відсоток людей у країні отримав реальне зменшення рахунків у грудні. Ми продовжуємо працювати з обласними держадміністраціями, і в січні очікуємо, що більше підприємств зможуть долучитися до цього процесу", - повідомив він.

Учасники зустрічі погодилися, що основний запас зменшення вартості тепла для населення не у зниженні цін на газ, а у проведенні ефективної термомодернізації будівель та реалізації заходів з енергоефективності у житловому фонді.

Новини за темою: Президент України Володимир Зеленський зустрівся з держсекретарем США Майком Помпео. Повне відео

Нагадаємо, Кабінет міністрів обмежив ціну продажу "Нафтогазом України" природного газу населенню і теплокомуненерго середньоарифметичним значенням ціни газу на нідерландському хабі TTF.

Також повідомляли, що Олексій Гончарук закликав мерів міст оперативно переглянути тарифи на опалення.

Loading...