Правоохоронні органи сьогодні стали заручниками політичних ігор, а їхні гучні заяви не підкріплюються доказами, – юрист

Телеканал ZIK

Антикорупційні органи України не можуть похвалитися результатами своєї роботи

Правоохоронні органи України сьогодні фактично стали заручниками політичних ігор, а їхні гучні заяви не підкріплюються доказами. 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила доктор юридичних наук Анна Власова.

 

Експерт зауважила, що антикорупційні органи України, на жаль, поки що не можуть похвалитися результатами своєї роботи. Показовим прикладом їхньої бездіяльності, додала Анна Власова, є і справа "Роттердам+".

"Правоохоронні органи фактично стали заручниками політичних ігор, а їхні гучні заяви не підкріплюються доказами. Час іде, ситуація змінюється і заходить у глухий кут", – заявила Анна Власова.  

За її словами, не справляється з поставленими завданнями і Національне антикорупційне бюро. Ба більше, цей орган навіть не хоче визнавати свої помилки, на які чітко вказують адвокати, юридична спільнота та експерти.

"І вже всім зрозуміло, що за 3,5 роки НАБУ не перенавантажене великою кількістю справ, і могло б якісно провести розслідування за гучними звинуваченнями. Результату немає, але визнати неправоту – "духу" не вистачає. Тому така робота – точно не те, чого чекає суспільство", – акцентувала юрист й додала, що законодавство передбачає чимало важелів для антикорупційних органів, які можна використати для покращення їхньої роботи.

Новини за темою: Віктор Чорний: На фінансування ключових антикорупційних органів у бюджеті передбачено 2,5 млрд грн, а результат їхньої роботи – 14 тис. гривень

"Щось заважає працювати, будь ласка, пропонуйте зміни, пропонуйте системні зміни, зміни до законодавства, звертайтесь до суб’єктів законодавчої ініціативи. Є достатньо важелів", – підсумувала Власова.

Нагадаємо, політолог Олексій Якубін раніше заявив, що частково антикорупційні органи в Україні створювали за допомогою західних країн, тому, швидше, вони орієнтуються на запити від Заходу.

Loading...