PGNiG планує почати розвідку природного газу в Україні у 2021 році

PGNiG намерена участвовать в приватизации в Украине PGNiG

PGNіG і Фонд держмайна України 12 жовтня уклали угоду про конфіденційність

Польський нафтогазовий концерн PGNіG заявив про намір більш активно брати участь у проектах, пов'язаних з видобутком вуглеводнів в Україні. Зокрема, компанія планує почати розвідку природного газу в Україні в першій половині 2021 року. Про це повідомляє пресслужба PGNіG.

Як зазначається, що PGNіG уклав угоду з Фондом державного майна України про конфіденційність, яка дозволяє компанії отримати доступ до інформації про українські підприємства, які виставлені на приватизацію.

"Я переконаний, що завдяки нашому досвіду і компетенції, ми могли б стати цінним партнером для української сторони", – прокоментував підписання Угоди голова правління PGNIG Єжи Квечиньскі.

У той же час керівник польської компанії зазначив, що PGNiG вже кілька років продає природний газ українським споживачам. Так, з 2016 року нафтогазовий концерн експортував в Україну понад 3 мільярди кубометрів палива. Зокрема, за перше півріччя 2020 року поставки склали 0,9 мільярдів кубометрів, що свідчить про високу динаміку продажів.

За даними PGNiG, компанія має намір більш активно брати участь у проєктах, пов'язаних з видобутком вуглеводнів в Україні. Зокрема, планується почати розвідку природного газу в Україні в першій половині 2021 року.

"У нас є амбіції стати рушійною силою перетворення з низьким рівнем викидів в Польщі. Я вірю, що Україна теж піде цим шляхом, тому що це майбутнє світової економіки", – підкреслив президент PGNiG.

Новини за темою: Польська PGNiG підписала новий контракт на постачання газу в Україну

Пізніше голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко в Facebook зазначив, що ця угода дозволить PGNiG на умовах конфіденційності отримати широкий доступ до інформації про об'єкти приватизації, після чого включитися в боротьбу за них.

"По-перше, ми щиро вітаємо те, що інвестиційні плани потужної європейської компанії включають в себе Україну... По-друге, початок нашої співпраці з PGNiG має дати сигнал інвесторам інших країн: Україна відкрита до інвестицій", - заявив Сенніченко . 

Нагадаємо, 12 жовтня голова ФДМ Дмитро Сенниченко та Єжи Квєцінський підписали Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем конфіденційної інформації про об'єкти приватизації між Фондом державного майна України та польською державною нафтогазовою компанією PGNіG.Loading...