live

Побудувати лікарні та відрубати декілька рук: Шарій про те, як створити "ексклюзивну Україну"

Анатолій Шарій. Фото: wikipedia.org/Westmclaren

Сьогодні Україні потрібно направляти кошти на будівництво доріг та створення робочих місць

Якщо ми зараз пустимо в Україні 17 мільярдів на будівництво тих же самих лікарень, якщо ще відрубати декілька рук, дати по 8, 10, 15 років виродкам на місцях, щоб вони сіли і не розікрали ці гроші, то ми перетворимо нашу країну в ексклюзивну країну.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив український журналіст та блогер Анатолій Шарій.

Блогер вважає: Якщо відсотки за кредити МВФ, які Україна повинна відати кредиторам, направити на правильні галузі, можна побудувати "ексклюзивну Україну".   

"Якщо ми зараз пустимо в Україні цих 17 мільярдів на будівництво тих же самих лікарень, замість ось цих бараків, про які людям кажуть, що це лікарня, а це не лікарня, я як людина, яка живе у Європі, кажу, що це не лікарня, вас дурять, це придорожній туалет, а не лікарня. Тому, якщо пустити туди гроші, якщо ще відрубати ще декілька рук, дати по 8, по 10, по 15 років в’язниці виродкам на місцях, щоб вони сіли і не розікрали ці гроші, то ми перетворимо нашу країну, реально, в ексклюзивну країну. Тоді не фіни будуть, колупаючись в зубах, розповідати, що вони українців замовлять на поля, а ми будемо говорити фінам", – вважає Анатолій Шарій.  

Новини за темою: МВФ назвав умови для виділення допомоги Україні

Блогер додав: Сьогодні Україні потрібно направляти кошти на будівництво доріг та створення робочих місць, адже за період карантину до України повернулися мільйони людей, які, ймовірно, на заробітки уже не повернуться.  

Новини за темою: МВФ назвав умови для виділення допомоги Україні

"От я собі подумав, що після цього буде проблема, величезна проблема, з робочими місцями. І для Європи не властиво залучати раптово звідкись там робочу силу. Я думаю, що у деяких країнах, навпаки, на законодавчому рівні скоротять цю кількість робочої сили з України. І тим людям, півтора мільйонам, а можливо і більше, їм доведеться шукати себе на території України. Тому безумовно, потрібне масове будівництво доріг, мостів, інфраструктури. І от для цього пригодилися б кошти, які ми віддамо і більше ніколи у житті не побачимо" – прокоментував Анатолій Шарій.   

Новини за темою: Від співпраці з МВФ не виграла жодна країна у світі, бо це глухий кут, – Олена Лукаш
 

Нагадаємо, за офіційними даними Мінфіну загальні виплати за державним боргом, які повинні бути здійснені в 2020 році - понад $15 млрд. У той же час, в цьому році Україна сподівається отримати від МВФ $5 млрд.

 

Loading...