Плачкова: Влада нічого не робить для реального сектору економіки, тому в Україні зростає безробіття

Народний депутат України Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Для створення робочих місць потрібні державні програми, наголосила народна депутатка

Влада нічого не робить для реального сектору економіки, тому в Україні зростає рівень безробіття. Окрім того, немає державних програм щодо створення робочих місць.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

Народна депутатка нагадала про обіцянки влади щодо створення нових робочих місць і констатувала, що вони не виконані, що свідчить про те, що у цих людей не було розуміння, що вони говорять, а також плану реалізації сказаного.

"Вони "продавали" це українцям, але нічого не робили для реального сектору економіки", – зазначила Тетяна Плачкова і наголосила, що саме тому в Україні збільшується рівень безробіття.

"Для того, щоб створювати робочі місця, наприклад, на агропідприємствах, необхідна конкретна державна програма, кроки – один, два, три... Тобто, якщо у вас тут не вийшло, ми вам допоможемо, якщо у вас немає грошей, ми даємо вам ось такі кредитні умови. Цього в нашій державі не відбувається, на жаль, тому всі ці гасла, заяви нашого прем'єр-міністра і, на жаль, президента передвиборчі - це не більше, ніж піар-акція. Не було у нас 500 тисяч робочих місць, понад те, ми бачимо постійне зростання безробіття", – сказала Тетяна Плачкова.

Новини за темою: Попри пом’якшення карантину в ЄС зріс відсоток безробітних

Нагадаємо, у Державній службі статистики повідомили, що рівень безробіття в Україні в другому кварталі цього року збільшився з 8,6% до 9,9% і становив 1,7 млн осіб.

Як повідомили у Державному центрі зайнятості, в Україні станом на 12 жовтня офіційно зареєстровано 427 тисяч безробітних.