live

Після ухвалення закону про землю МВФ не дасть Україні грошей, – Розенко

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Колишній віцепрем’єр пояснив, коли це відбудеться

Після ухвалення закону про відкриття ринку землі Міжнародний валютний фонд не дасть Україні грошей, а чекатиме щонайменше ще двох документів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Гість студії зауважив, що чинна влада опинилася у ситуації, коли вона не має іншого плану, аніж звернутися до Міжнародного валютного фонду і взяти позику. Саме тому, зауважив він, поспіхом був ухвалений закон про землю.

"Але я хочу сказати відразу, що після ухвалення цього законопроєкту МВФ не дасть Україні коштів. МВФ чекає ще двох щонайменше документів – це ухвалення у цілому закону про неповернення банків попереднім власникам і другий закон – МВФ дуже уважно слідкує за тим, які будуть зміни до державного бюджету України. І вони будуть слідкувати за економічними показниками, які закладає уряд у державний бюджет України", – заявив Павло Розенко.

Новини за темою: Медведчук: МВФ продовжує шантаж України двома законами - про банківську діяльність та про землю

Як повідомляли, у ніч на вівторок, 31 березня, народні депутати під час позачергового засідання Верховної Ради України 259 голосами "за" ухвалили закон про відкриття ринку землі – проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10.

Більше на цю тему читайте у статті "Землю на продаж: Які норми нардепи врахували в законі про ринок землі".

 

Loading...