Підвищення "мінімалки" - це лише перший етап підвищення рівня життя в Україні, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

За словами президента, цей крок вплине на зростання доходу працівників бюджетної сфери

Підвищення розміру мінімальної заробітної плати для українців - це лише перший крок у напрямку цивілізованого рівня життя в Україні. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає пресслужба Офісу президента.

"Це певні кроки у напрямку дійсно цивілізованого рівня життя в Україні. Карантин продовжується, але після серйозної паузи, коли понад два місяці не працювали ні підприємці, ні ФОПи, багато державних підприємств, зараз дуже важливо трішки підтримати людей", – сказав Зеленський.

За його словами, цей крок вплине на зростання доходу працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

У зв’язку з цим, Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності України, та закликав народних депутатів підтримати президентський законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

Новини за темою: Підвищення "мінімалки": З'явився текст законопроєкту Зеленського

Нагадаємо, 6 серпня Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, у якому запропонував підвищити розмір мінімальної заробітної плати для громадян. 

До слова, у держбюджеті на 2020 рік мінімальний розмір заробітної плати в Україні встановлений у розмірі 4 723 гривні.

Loading...