Підписання Меморандуму про співробітництво між "Укрзалізницею" та Deutsche Bahn: Стало відомо подробиці

www.uz.gov.ua

Подальші умови буде узгоджено сторонами в рамках окремої Угоди про стратегічне партнерство

"Укрзалізниця" і німецький залізничний оператор "Deutsche Bahn" створять Дорожню карту змін та вивчать стан української залізничної дороги у рамках підписання Меморандуму про співробітництво.

Про це повідомляють в уряді.

Зазначається, що на етапі реалізації проєкту будуть призначені керівники, відповідальні за впровадження стратегічної дорожньої карти, а після цього розпочнеться управлінський етап.

Новини за темою: Кабмін звільнив голову "Укрзалізниці" Кравцова без переведення на іншу посаду

Відомо, що під час управлінського етапу Deutsche Bahn E&C буде надавати "Укрзалізниці" підтримку у сфері управління.

Член правління "Укрзалізниці" Желько Марчек зауважив, що для України є стратегічно важливим вивести структуру на новий рівень по якості послуг.

"Для України є важливим підвищити ефективність управління "Укрзалізницею" та вивести її на новий рівень по якості послуг для пасажирів та клієнтів, забезпечити перехід до європейської моделі ринку залізничних перевезень", - сказав він.

Як йдеться у заяві, подальші умови сторони будуть узгоджувати в рамках окремої Угоди про стратегічне партнерство, яка буде визначати план трансформації залізниці протягом наступних років.

До цього плану входитимуть аналіз та реорганізація різних напрямків бізнесу та оптимізація операцій та управління.

За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, партнерство з Deutsche Bahn допоможе залучити кошти на оновлення інфраструктури та залучення інвесторів.

"Партнерство з Deutsche Bahn є позитивним знаком для міжнародних інвесторів та істотно покращує інвестиційну привабливість Української залізниці для міжнародного капіталу та залучення коштів на оновлення інфраструктури та рухомого складу компанії", - зауважив він.

Новини за темою: Передача "Укрзалізниці": Криклій пояснив, хто буде оплачувати роботу спеціалістів з Deutsche Bahn

Серед ключових цілей партнерства розробка концепції для надання "Укрзалізниці" необхідної управлінської та технічної допомоги у сфері вантажних, пасажирських перевезень, інфраструктури, надання послуг і технічного обслуговування. 

Нагадаємо, 5 лютого "Укрзалізниця" і залізничний оператор Німеччини "Deutsche Bahn" підписали меморандум про взаємну співпрацю.

Також Кабінет міністрів України розпорядженням від 5 лютого 2020 року призначив Марчека Желька на посаду тимчасового голови правління "Укрзалізниці".

Loading...