Під контролем держави мають залишитися 300 із 3 тисяч підприємств, - Шмигаль

Глава уряду України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Глава Кабміну наголосив, що уряд не може керувати такою великою кількістю підприємств

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів про стратегію уряду щодо приватизації, яка передбачає, що під контролем держави залишаться 300 із трьох тисяч підприємств, які існують в Україні. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Зокрема, глава Кабміну наголосив, що "жоден український Уряд не зміг ефективно управляти такою кількістю підприємств". У зв'язку з цим в країні планують провести приватизацію, яка відбуватиметься за допомогою методики розрахунку концесійних платежів.

"Приватні компанії інвестують кошти, створюють додаткові робочі місця для українців, а на заміну отримують справедливу частку прибутку від такої спільної роботи з державним підприємством", — пояснив Шмигаль. 

Водночас міністр підкреслив, що у власності держави повинні залишитися не більше 300 підприємств, щоб уряд міг ефективно керувати ними.

Новини за темою: "Найбільше за всю історію України": Уряд передав на приватизацію ще 431 об'єкт

"Вбачаємо, що це саме та кількість, той баланс і оптимальний варіант, коли Уряд буде продовжувати через різні підприємства виконувати свої зобов’язання перед українцями", — зазначив прем'єр.

Нагадаємо, перед цим Денис Шмигаль роз'яснив, що буде основними умовами приватизації державних компаній в Україні. Водночас він додав, що цьому процесу будуть підлягати не всі підприємства. 

Loading...