live

Першим заступником голови ФДМУ призначено Леоніда Антоненка, який став відомим після своїх фото ню та знімків із партнером

Леонід Антоненко з відкритих джерел

На знімках із домашнього архіву Антоненко засмагає на нудистському пляжі та спить голяка

Депутат Київської міської ради, 41-річний Леонід Антоненко, отримав нову посаду. Його призначили першим заступником голови Фонду державного майна, а новина про нового співробітника вже з'явилася на офіційному сайті ФДМУ, передає "Страна".

Нагадаємо, що Фонд очолює Дмитро Сенниченко.

"Леонід Антоненко має 16 років управлінського досвіду. Є співавтором низки законів, зокрема про оренду та приватизації державного та комунального майна; управління об'єктами державної власності; корпоративних угод; захисту прав інвесторів; корпоративного управління. Завдяки професійним знанням і активної громадської діяльності входив до складу робочих груп, які ініціювали та запровадили низку реформ, а саме: реалізацію системи електронних закупівель "Prozorro. Продажу для приватизації комунального майна"; розробку системи "VlasCom" - онлайн платформи адміністрування орендних відносин в місті Київ; створення незалежних і професійних наглядових рад при комунальних підприємствах", - йдеться в повідомленні.

Леонід Антоненко з відкритих джерел

Антоненко за освітою юрист. Диплом отримав в Одеській юридичній академії. Він - депутат Київської міськради VIII скликання від групи "Київська команда" (обраний від партії "Самопоміч"), з 1 грудня 2015 року - голова комісії з питань власності Київради.

Працював директором департаменту реєстраційних питань та ліцензування Національного банку України.

Три роки тому Леонід взяв участь у конкурсі на заміщення посади голови Національної поліції, але очолити відомство йому так і не вдалося.

В липні 2019 року розглядався як кандидат на посаду члена Антимонопольного комітету України.

Але, не дивлячись на всі його регалії та досягнення, Леонід Антоненко відомий ще тим, що кілька років тому в Мережі з'явилися його фотографії інтимного характеру, які не обговорював тільки ледачий.

Леонід Антоненко з відкритих джерел

Зазначимо, що Леонід не одружений, дітей у нього немає. У 2017 році особистий фотоархів Антоненка став надбанням громадськості. На знімках Леонід зображений разом із Владиславом Варченком. Як писали тоді ЗМІ - його сексуальним і бізнес партнером, співробітником компанії Dragon Capital.

Леонід Антоненко з відкритих джерел

Леонід і Владислав разом на багатьох фото: готують вечерю та їдять, відпочивають, фотографують один одного в ліжку та на нудистському пляжі.

Разом із цими фото тиражувалося і листування молодих людей. Нібито Варченко та Антоненко придумали один одному милі прізвиська, де Хрума - це Варченко, а Чуба - Антоненко.

Леонід Антоненко з відкритих джерел

Крім того, надбанням громадськості стали й фотографії, зняті під час відпочинку закоханих в Ізраїлі.

Чи перебувають зараз у відносинах Антоненко та Варченко - невідомо, однак на сторінці в соціальній мережі Facebook, яку Леонід активно веде - спільних знімків немає. 

Леонід Антоненко з відкритих джерел

Згідно електронної декларації на сайті НАПК (Національне агентство з питань запобігання корупції) у Леоніда Антоненка за 2018 рік у власності три квартири в Києві різного метражу: 38,4 кв. м, 70 кв. м. і 58,8 кв. м, а спільно з Надією Антоненко (швидше за все його мати. - ред.) володіє житлоплощею в Одесі. 

Також у Антоненка є автомобіль Range Rover (2013 року випуску), вартість якого на момент покупки була 1,8 млн грн.

В 2018 році майже три мільйони гривень Леоніду Антоненку принесло заняття підприємницькою діяльністю. У банку Леонід Антоненко зберігає 156 тис. грн, 8 тис. євро, 73,1 тис доларів і 7,5 тис. канадських доларів. Готівкою він задекларував 155 тис. доларів, а ще 275 тис. доларів він позичив третім особам.

Loading...