Перший в Україні стартап отримав кредит під "5-7-9%"

Фото з відкритих джерел

Кредит отримало екопідприємство

Першим в Україні стартапом, який отримав "Доступний кредит 5-7-9%" на свій бізнес став екопідприємець із Хмельницького. Про це повідомляє Міністерство фінансів.

Зазначається, що Укргазбанк видав йому кредит в 1,3 млн грн під 7% річних. Кошти будуть витрачені на закупівлю унікального обладнання для виробництва. Спочатку над проектом працюватимуть два фахівця, а в подальшому – підприємство забезпечить 8 робочих місць. 

Повідомляється, що це, за умовами програми "Доступні кредити 5-7-9%", дозволить підприємству знизити вартість кредиту до 5% річних.

Разом із тим, Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, яка покриє 80% суми кредиту.

Бізнесмен створив унікальне екопідприємство з виробництва розпалювача вогню з волокон деревної вовни. 

Cкористатися підтримкою Програми "Доступні кредити 5-7-9%" вже можуть клієнти Укргазбанк, Ощадбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, Банк Львів, Банк ПУМБ, Банк Альянс, Райффайзен Аваль, ТАС Комбанк, Банк "Восток" і Кредо Банк, ГЛОБУС БАНК.  

Новини за темою: Програма "доступних кредитів 5-7-9%" для бізнесу: Повний провал?

Раніше повідомлялося, що у зв'язку з поширенням коронавірусу COVID-19 в України, Кабінет міністрів вніс зміни до програми кредитування "Доступні кредити "5-7-9" для підтримки мікро- та малого бізнесу, які спрямовані на подолання наслідків пандемії.

Loading...