Падіння економіки в Україні не є критичним, - ЄБРР

Київ. Майдан Незалежності Фото з відкритих джерел

Офіційну статистику та прогнози Європейський банк планує оприлюднити на початку жовтня

Падіння економічного рівня в Україні не є критичним і сягає 4,5%, за підрахунками ЄБРР. Про це повідомила заступниця директора ЄБРР в Україні Ірина Новікова на львівському Діловому форумі, передає "Укрінформ".

Повідомляється, що офіційну статистику та прогнози Європейський банк планує оприлюднити на початку жовтня, коли буде зібрання акціонерів.

"Якщо подивитися на карту світу, де відбулися зміни в економіці від пандемії, то ситуація в країнах, що розвиваються, нічим не гірша, ніж у розвинутих, таких як Англія чи Німеччина. Поки що, за нашими підрахунками, падіння економіки в Україні становить близько 4,5%, до кінця року може зрости до 5,5%", - сказала вона. 

Втім, за її словами, це оптимістичні прогнози.

"Ми вважаємо, що наступного року економіка в державі буде відновлюватися, тому що для цього є всі фактори розвитку", - сказала Новікова.

Представниця ЄБРР також повідомила, що вже через тиждень відбудеться зібрання акціонерів, де будуть присутні й представники з України, і офіційно оприлюднять дані по економічних показниках.

Новини за темою: ВВП України за прогнозом ЄБРР в 2020 році впаде на 4,5%

Раніше повідомлялося, що у 2021 році Україна може отримати від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) майже пів мільярда євро на ремонт доріг.

Loading...