"Ощадбанк" виграв суд у російського "Сбербанку"

Фото з відкритих джерел

Розгляд справи щодо торговельної марки СБЕРБАНК тривав понад чотири роки

Український "Ощадбанк" виграв суд у "Сбербанку Росії" щодо реєстрації на території України торговельної марки СБЕРБАНК. Про це повідомляє пресслужба українського банку.

Згідно з повідомленням, представники "Сбербанку Росії" намагались переконати суд у тому, що реєстрація "Ощадбанком" торговельної марки СБЕРБАНК в Україні порушила їхні права. 

Відомо, що в основному спорі "Ощадбанк" наполягає на незаконності перейменування української "дочки" "Сбербанку Росії" на "Сбербанк" і заявив про порушення прав інтелектуальної власності ще в січні 2016 року. В "Ощадбанку" вважають, що "Сбербанк Росії" незаконно використовує торговельну марку СБЕРБАНК, що може вводити клієнтів в оману і певним чином впливати на їх поведінку. Єдиним законним власником торговельної марки СБЕРБАНК на території України є "Ощадбанк".

Новини за темою: Зеленський заявив, що деякі банки дають іпотеку під 10%

Як зазначається, саме у відповідь на основний позов "Ощадбанку" "Сбербанком Росії" було подано контрпозов (ймовірно, для затягування розгляду справи), який 10 серпня 2020 року вирішено на користь "Ощадбанку". Рішення вже набуло чинності.

Окрім цього, під час судового розгляду було проведено три експертизи та розглянуто понад 100 клопотань сторін, однак сторона "Ощадбанку" зібрала та надала всі належні та допустимі докази на підтвердження необґрунтованості вимог позивача.

Як наслідок, апеляційна інстанція погодилась з аргументованою і переконливою позицією представників "Ощадбанку" та відмовила в задоволенні позову "Сбербанку Росії".

Новини за темою: Нацбанк почав проводити електронні платежі у майже цілодобовому режимі

Нагадаємо, у липні 2020 року середні процентні ставки банків за новими депозитами у гривні для населення склали 9,7% річних, що на 1,1 в. п. нижче, ніж у червні (10,8%).

Loading...