Опитування Зеленського орієнтовно коштує понад 100 млн гривень, - ОПОРА

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Близько 75 млн гривень планують спрямувати на роботу залучених волонтерів

Орієнтовна вартість видатків на опитування, яке раніше анонсував президент України Володимир Зеленський, становить 103 млн гривень. Близько 75 млн гривень планують спрямувати на роботу волонтерів. Про це розповіла голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська під час брифінгу, передає "РБК-Україна".

За її словами, залученим волонтерам може бути виплачено 1,2 тис. грн за цивільно-правовою угодою.

"Якщо йдеться про цивільно-правові угоди, то до них треба додати ще 40% податкових зборів різного типу, які потрібно сплатити до бюджету. Відповідно, орієнтовна кількість видатків є 103 млн грн, якщо ми говоримо про суму, з якої ще будуть сплачені податки, а також компенсовано 40 грн координаторам за кожну додатково приведену людину", - зазначила Айвазовська.

Новини за темою: Суд відмовився визнавати незаконним загальнонаціональне опитування Зеленського

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

14 жовтня голова держави оголосив перше з 5 питань, які буде винесено на опитування 25 жовтня під час місцевих виборів. Воно стосуватиметься корупції в особливо великих масштабах.

Наступного дня Зеленський назвав друге питання, яке стосуватиметься створення на Донбасі вільної економічної зони.

А у п'ятницю, 16 жовтня, президент оприлюднив фінальні три питання всенародного опитування.Loading...