"Опозиційна платформа – За життя" підготувала концепцію змін до проєкту держбюджету-2021, – Чорний

Народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

До проєкту бюджету є багато претензій, каже парламентар

Фракція "Опозиційна платформа – За життя" підготувала концепцію змін до проєкту державного бюджету на 2021 рік.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK повідомив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний.

"Сьогодні наша фракція "Опозиційна платформа – За життя" підготувала концепцію змін до бюджету. Можливо, ми запропонуємо альтернативний бюджет, як в минулому році ми запропонували альтернативний бюджет. Понад те, є багато претензій до цього бюджету вже навіть на рівні макроекономічних показників, які є розрахунковими, і вони їх розраховують якось не зовсім логічно, на що ми вказуємо в наших пропозиціях", – сказав Віктор Чорний.

Новини за темою: Ми закладаємо купюри у "банкомат", – Дорошенко про торговельну співпрацю України і ЄС

Парламентар анонсував, що уже найближчим часом на сайті політичної сили можна буде ознайомитися з усіма пропозиціями до проєкту державного бюджету на наступний рік.

Віктор Чорний додав, що, зокрема, йдеться про пропозиції підвищити мінімальну пенсію до 5 тисяч гривень. Для цього, запевнив нардеп, є реальні можливості.

Як повідомляли, Верховна Рада 20 жовтня має розглянути проєкт державного бюджету на 2021 рік у першому читанні. Про це заявив голова парламенту Дмитро Разумков у під час засідання погоджувальної ради.

Раніше повідомляли, що міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".