"Опозиційна платформа – За життя" не підтримуватиме проєкт бюджету-2021, – Королевська назвала причини

Наталія Королевська

Цей проєкт бюджету не покращить якість життя українців, заявила народна депутатка

Фракція "Опозиційна платформа – За життя" не підтримуватиме проєкт державного бюджету на 2021 рік, який завтра розглядатимуть у першому читанні.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

"Ми вважаємо, що це глибоко непрофесійний, непідготовлений документ. Уряд Шмигаля, який готував цей бюджет, не здатен підготувати сьогодні професійний документ. Ми бачимо, як вони 6 місяців сидять на самоізоляції, один одного лікують, при цьому в країні розгорнули наймасштабнішу епідемію коронавірусу, не вжили жодних запобіжних заходів, нічим не підтримали людей", – сказала Наталія Королевська.

Народна депутатка наголосила, що ситуація в країні – складна, тож потрібно або ухвалювати серйозні і професійні рішення, або перестати знущатися з людей і терміново йти на перевибори.

Новини за темою: Медведчук: ОПЗЖ запропонувала конкретні кроки для зростання ВВП країни і зростання дохідної частини бюджету в 2021 році

Наталія Королевська заявила, що Фракція "Опозиційна платформа – За життя" не підтримуватиме проєкт державного бюджету на 2021 рік, який завтра розглядатимуть у першому читанні, оскільки вважає, що цей проєкт держбюджету не покращить якість життя українців. Окрім того, він містить великі корупційні ризики та продовжить стагнацію економічного і соціального життя людей, сказала народна депутатка.

Нагадаємо, бюджетний комітет Верховної Ради рекомендував парламенту ухвалити в першому читанні проєкт держбюджету на 2021 рік.  

Раніше повідомляли, що Державний бюджет України на 2021 рік планують розглянути у четвер, 5 листопада.