ООН планує мобілізувати 165 млн доларів на боротьбу із COVID-19 в Україні, - Шмигаль

Гроші будуть спрямовані на першочергові потреби медичної галузі, а також на подолання соціально-економічних наслідків пандемії

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль

Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що до кінця 2020 року Організація Об'єднаних Націй планує мобілізувати 165 млн доларів для боротьби із коронавірусом в Україні. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Вітаємо запуск в межах Глобального плану ООН окремого Плану Гуманітарного реагування ООН на пандемію COVID-19 в Україні. Згідно з ним, до кінця року ООН планує мобілізувати 165 млн доларів", - розповів Шмигаль.

Він уточнив, що із цієї суми 84 млн доларів будуть спрямовані на першочергові потреби системи охорони здоров'я, а ще 81 млн доларів піде на подолання соціально-економічних наслідків пандемії.

Як зазначається, ВООЗ своєю чергою спільно з Міністерством охорони здоров'я України працює над розробкою Стратегічного плану реагування на пандемію COVID-19 в Україні.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Світовий банк готовий виділити 35 млн доларів на підтримку медичної галузі держави.

Loading...