Одноразова соцдопомога: Стало відомо, хто, крім пенсіонерів, отримає 1 тис. гривень

Марина Лазебна Фото з відкритих джерел

Пенсії будуть виплачені своєчасно

Міністр соціальної політики Марина Лазебна пообіцяла своєчасну виплату пенсій і переоформлення соціальної допомоги. Про це вона сказала в ефірі одного з телеканалів, передають "Українські Новини".

"Пенсії і соцдопомога будуть нараховуватися вчасно", - сказала Лазебна.

Крім того, вона перерахувала повний список, хто отримає фінансову допомогу по 1 тис. гривень.

"До нас звертається дуже багато пенсіонерів, тому що прозвучало звернення президента. З 1 квітня ми плануємо видати одноразову допомогу по 1 тис. гривень пенсіонерам з пенсіями до 5 тис. гривень. Але крім пенсіонерів у нас є ще люди з інвалідністю, є діти з інвалідністю, інвалідність дитинства, соціальні пенсії. Ми також додамо їм по тисячі гривень, і вони її отримають", - наголосила міністр.

Вона додала, що з 1 травня 2020 року також будуть проіндексовані пенсії.

Нагадаємо, днями президент України Володимир Зеленський розповів, що з 1 травня уряд розпочне індексацію пенсій громадянам країни. А з 1 квітня Кабмін буде готовий виплатити додаткову тисячу гривень тим пенсіонерам, які мають пенсію меншу за 5 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях ухвалили рішення про тимчасове припинення надання пільг на безкоштовний проїзд в громадському транспорті для пенсіонерів через коронавірус.

 

Loading...