Нинішня модель економіки не прогодує таку кількість людей: Експерт наголосив на необхідності зміни економічного вектору України

Телеканал ZIK

Якщо Україна буде далі йти по цій тенденції, то буде відбуватися депопуляція і демографічна криза

Україні необхідно змінити вектор економічного розвитку, бо така структура економіки стільки людей не прогодує.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив економіст Віктор Скаршевський.

Експерт зауважив, що українська економіка раніше була орієнтована на країни Радянського Союзу, а особливо – на Росію, тому після розпаду СРСР обвалу було не уникнути.

Водночас економіст звернув увагу на те, що за часи незалежності Україна фактично втратила свій економічний потенціал, нічого нового не було побудовано та придумано, навіть у системі ЖКГ. 

Ба більше, додав Скаршевський, зараз Україна підійшла до тієї точки, що держава перетворилась на сировинний придаток.   

"Якщо ми далі будемо йти по цій тенденції, то буде відбуватися депопуляція, демографічна криза, тому що така структура економіки стільки людей не прогодує і для такої структури не потрібна така кількість людей. Тому, якщо ми не змінимо вектор економічного розвитку на інноваційно-індустріальний, якщо держава активно не включиться, як це було в усіх країнах, які з бідних ставали багатими, якщо не буде захисту національного виробника, активного просування українських товарів на зовнішніх ринках, то нічого доброго з України не буде", – підкреслив економіст Віктор Скаршевський.

Новини за темою: Економічний курс, який реалізовує нинішня влада, ніколи не приведе до росту промисловості та благополуччя народу, – Чорний

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що президент Володимир Зеленський разом зі своїми "слугами" за 1,2 млрд євро продав іноземцям залишки української незалежності.

Додамо, що на засіданні 25 серпня Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом і кредитної угоди між Україною та ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в сумі до 1,2 млрд євро.

Loading...