Нічого радикального транш МВФ для економіки України не дасть, а тарифи зростуть, – Кучеренко

Народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко Скріншот відео

Нардеп констатував, що величезний ресурс є всередині нашої крани, проте задіяти його непросто

Транш від Міжнародного валютного фонду не дасть абсолютно нічого радикального і кардинального для економіки України.

Про це напередодні в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Парламентар пожартував, що з огляду на підписання програми з Міжнародним валютним фондом слід встановити і святкувати "День траншу". Водночас, Олексій Кучеренко констатував, що жодних радикальних змін з огляду на отримання Україною траншу очікувати не слід.

"Ми отримали транш. Нічого абсолютно радикального і кардинального він не дасть для економіки України, але я розумію МВФ. Він бачить, що відбувається, і йому треба дати за програмою "Stand-by" ці гроші і тут же їх забрати для того, щоб воно якось прокручувалося. І він продовжує меморандум. Він повністю продовжує те, що було у попередньому меморандумі", – сказав Олексій Кучеренко.

Новини за темою: До осені тарифи для населення знову підвищать, і в цьому немає жодних сумнівів, – Кацман

Парламентар застеріг, що тарифи в Україні на газ, тепло, електроенергію надалі зростатимуть. Олексій Кучеренко погодився з думкою співрозмовників у студії стосовно того, що величезний ресурс є всередині самої країни. Для того, щоб його задіяти, має бути довіра до влади та належний інвестиційний клімат, а цього в Україні немає, резюмував Олексій Кучеренко.

Як повідомляли, 9 червня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила 18-місячну програму "Stand-by" для України розміром 5 млрд доларів.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що перший транш у розмірі 2,1 млрд доларів країна отримає вже в червні. Очільник Кабміну також запевнив, що у меморандумі з МВФ немає жодного слова про підвищення пенсійного віку і тарифів.

Loading...