Необхідно терміново переглядати санкційний список, - Марчевський

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Україні необхідно переглядати санкційний список. Про це в ефірі телеканалу "ZІК" заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Політик вважає, що держава повинна дотримуватися економічного прагматизму і відновлювати торгівлю з Російською Федерацією.

"Історично склалося, що наше виробництво орієнтоване на внутрішній ринок Радянського Союзу. Після розпаду СРСР основною частиною територій є Росія. І Росія, навіть після всіх санкцій і подій - другий за величиною наш торговий партнер. Товарообіг у нас колосальний. РФ - найпопулярніший напрямок залізниці, що б хто не говорив. Наші громадяни їздять туди на роботу, точно так само, як і в Польщу, на жаль. Тому що Україна не здатна дати їм достатню кількість робочих місць і створити умови. Необхідно переглядати санкційний список. Ми з вами бачимо систематично щорічне падіння виробничого потенціалу, бачимо постійне погіршення економіки. Кожен з нас відчуває це на собі. Пан Медведчук, завдяки своїм особистим відносинам з керівництвом РФ, домовився про перший етап зняття санкцій з перших підприємств. Це дасть робочі місця, якийсь мінімальний поштовх для реанімації економіки України. Ми повинні наслідувати приклад і відновлювати економіку країни", - заявив Марчевський.