Немає жодної допомоги ЄБРР для "ковідного" фонду – це обман і профанація, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Кошти "падають" на загальний рахунок, зазначив нардеп

Кредит, який начебто використовується для підтримки Фонду по боротьбі з коронавірусом, – це обман і профанація.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар, коментуючи інформацію щодо кредиту Європейського банку і реконструкції для наповнення фонду по боротьбі з коронавірусом, зауважив, що кредитні кошти надходять на загальний рахунок, і далі не відомо, на що саме вони використовуються.

Новини за темою: У МОЗ розповіли про основну мету "карантину вихідного дня"

"Немає жодної допомоги ЄБРР для "ковідного" фонду, бо кредит, який використовується для підтримки "ковідного" фонду, – це все обман і профанація. Чому? Тому що будь-які гроші, які надходять до державної скарбниці у вигляді кредиту, позики, зборів податків, митних зборів, вони "падають" на загальний рахунок. А далі ви не знаєте, на що вони використовуються. Тому привід може бути – залучення кредиту для підтримки витрат "ковідного" фонду, а насправді ці гроші будуть витрачатися на виплату соціальних стипендій, гарантій, допомоги, пенсій, лікарям і просто витрат, які має нести держава за захищеними статтями бюджету. Тобто зарплати бюджетникам плюс пенсії, а все інше – профанація", – наголосив нардеп.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві соціальної політики розповіли, що з Фонду боротьби із коронавірусом виділили понад 233 млн гривень, аби забезпечити виплати компенсацій медичним працівникам через COVID-19.

Також додамо, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков напередодні заявив, що законопроєкт про держбюджет на наступний рік не передбачає спрямування коштів на створення та фінансування в державі окремого фонду для боротьби з COVID-19.

Loading...