Не можете вирішити проблеми, пишіть заяву про відставку: Королевська у Слов’янську закликала уряд не закривати машинобудівний завод

Телеканал ZIK

В Україні є проблеми у галузі машинобудування, які уряд має вирішувати, а якщо він цього не робить, то має піти у відставку і не заважати людям працювати.

Таку думку під час зустрічі з керівництвом Слов’янського машинобудівного заводу висловила народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Трансляцію вів телеканал  ZIK.

Керівництво машинобудівного заводу у Слов’янську зазначає, що підприємство перебуває у постійній стагнації уже 6 років, тому зараз йому вкрай потрібна допомога від держави. Разом з тим там наголошують, що владі потрібно повністю змінити ставлення до машинобудування і збільшити державне фінансування.   

Своєю чергою народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Наталія Королевська додала, що готує спільну програму по машинобудівному заводу Слов’янська, під яку хоче залучити місцеве управління.

Водночас нардепка вимагає від уряду припинити робити вигляд, що у нашій країні все добре.

"Є проблеми, які потрібно вирішувати. А якщо не можете вирішити – пишіть заяву та ідіть! Не заважайте людям працювати. Дайте можливість сьогодні промисловості України, нашим національним виробникам, розвиватися, йти вперед! Не заганяйте їх у кабальні умови торгових відносин з ЄС. Наші машинобудівники, наші виробники у стані виходити сьогодні на зовнішні ринки, конкурувати там, коли держава їм хоча б не заважає", – акцентувала Наталія Королевська.

Нагадаємо, раніше Королевська заявила, що Україна опинилася у серйозній демографічній ямі, і одним лише "пакунком малюка" цю проблему не вирішити.