Не чіпайте святе! – Войціцька про оподаткування заробітчан

Вікторія Войціцька Скріншот із відео

Політикиня назвала інші джерела надходження коштів до державного бюджету

Чіпати гроші, які так важко зароблені українцями, які їдуть на заробітки не від хорошого життя, не треба.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попереднього скликання Вікторія Войціцька.

Гостя ток-шоу, коментуючи заяву очільника Державної податкової служби Олексія Любченка, що з усіх доходів, які надходять від заробітчан, мають бути сплачені податки, наголосила, що чіпати гроші, які так важко зароблені людьми, не треба.

"Не чіпайте святе! Ці люди не від гарного життя, хорошого життя шукають собі можливості заробити легально копієчку за кордоном", – сказала Вікторія Войціцька.

Гостя ток-шоу продовжила: "Коли ми з вами говоримо про те, що уряд вирішив залатати діри у бюджеті за рахунок наших заробітчан, то у мене виникає питання, а що сталося із тим натхненням, яке було, як нам розповідали про 100 млрд грн, які ми недоотримуємо з митниці?"

Новини за темою: Жили у сараї та працювали по 15 годин: В Україні 13 заробітчан потрапили в трудову експлуатацію

Саме ці кошти, наголосила колишня народна депутатка, стали б одним із джерел наповнення бюджету. Окрім того, каже вона, в Україні є чимало олігархів, які безсоромно виводять кошти з країни через офшорні зони. Притім прибутки показують мінімальні або і від’ємні, а потім купують маєтки за кордоном, заявила Вікторія Войціцька.

Нагадаємо, у травні у НБУ прогнозували, що у 2020 році перекази заробітчан в Україну становитимуть 10 млрд доларів, що на 2 млрд доларів менше, ніж у минулому році.

Додамо, міністр економіки України (1997-1998 рр.) Віктор Суслов заявляв, що українська влада, яка закликала заробітчан повернутися і обіцяла нові робочі місця, по факту жодного робочого місця не створила.Loading...