НБУ виграв апеляцію у справі проти ексголови ЄБРР в Україні

Національний банк України rp.gov.ua

Рішення про відмову у погодженні Аджунера було ухвалено у серпні 2019 року

Шостий апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив апеляційну скаргу Національного банку, підтвердивши таким чином законність рішення регулятора про відмову Шевкі Аджунеру в погодженні на посаду голови наглядової ради "Ощадбанку". Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Згідно з повідомленням, 18 лютого Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Аджунера скасував рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ про відмову у погодженні його кандидатури на посаду голови наглядової ради "Ощадбанку".

Новини за темою: Різкої зміни курсу валют не буде, – Гетманцев про відставку голови НБУ

Як зазначається, це рішення суд апеляційної інстанції скасував 2 липня. У Нацбанку також наголосили, що мали законні підстави для відмови Шевкі Аджунеру. Зокрема, це стосується невідповідністі критеріям професійної придатності, а саме наявність у Аджунера конфлікту інтересів та неналежне виконання ним обов'язків голови наглядової ради.

Новини за темою: Є багато гідних кандидатів: Гетманцев оцінив свої шанси очолити НБУ

Нагадаємо, раніше стало відомом, що Рада Національного банку утрималася від переобрання Олега Чурія на пост заступника глави НБУLoading...