НБУ впроваджує нові правила користування електронними грошима: Чого очікувати українцям

Будівля Нацбанку України Фото - НБУ

На електронному гаманці може зберігатись до 400 тисяч гривень

Національний банк України, з метою збільшити прозорість та захищеність громадян при користуванні електронними грошима, запровадив нові правила. Про це повідомила пресслужба установи.

Зокрема, банки будуть перевіряти особу кожної людини, яка відкриватиме електронний гаманець для різних операцій. Крім того, перекази за допомогою електронних коштів повинні мати інформацію про платника та одержувача.

Однак, у пресслужбі пояснили, що ідентифікація особи не потрібна, якщо операція здійснюється із використанням заздалегідь вже оплаченої картки, та у разі оплати товарів за допомогою електронного гаманця, який був створений лише для проведення цієї самої операції.

Так, на електронному гаманці може зберігатись до 400 тисяч гривень.

Зазначається, що для додаткового захисту користувачів НБУ зобов’язав інші банки укладати договори із користувачем про відкриття електронного гаманця, неможливість надавати кредит із коштів, які отримані як за випущені електронні гроші.

Новини за темою: Нацбанк не прогнозує суттєвих коливань курсу долара до кінця року

Нагадаємо, 10 вересня Рада Національного банку України затвердила ключові показники грошово-кредитної політики на 2021 рік і стратегію на середньострокову перспективу. Монетарна політика НБУ базуватиметься на перспективному характері рішень регулятора, тобто будуть налаштовуватися на приведення інфляції до цілі 5% упродовж 9–18 місяців.

Loading...