НБУ вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк "Аркада"

Банк "Аркада" FinClub

Таку пропозицію вніс Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Національний банк України відкликав банківську ліцензію та ліквідував банк "Аркада". Про це повідомила пресслужба НБУ.

"Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення від 24 вересня 2020 року №601-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ АКБ "АРКАДА", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Інвестори "Аркади" прийшли під КМДА та хочуть розгорнути наметове містечко

Нагадаємо, наприкінці травня під стіни Національного банку України прийшли протестувати люди, які оплатили житло через банк "Аркада" – і залишилися без квартир.

Як повідомляють інвестори, забудовник не виконав своїх зобов'язань, в результаті чого будівництво декількох комплексів "застигло", а близько 13 тис. сімей залишилося без житла.

Своїм мітингом вони хочуть повідомити АТ АКБ "Аркада" про початок радикальних дій з метою змусити банк відновити будівництво всіх будинків, залучити президента і КМДА до допомоги у вирішенні цього проблемного питання.

Згодом в.о. глави НБУ Катерина Рожкова заявила, що для завершення будівництва житлових комплексів "Аркада-будівництво" потрібно залучити зацікавлені державні органи. Втім, щоб уникнути подібних проблем в майбутньому, необхідно змінити законодавство.

Loading...