Навіть Путін зрозумів, що народ страждає: Влада повинна вести переговори з Росією заради благополуччя українців, – Німченко

Василь Німченко "Опозиційна платформа - За життя"

Навіть Путін не встояв, він зрозумів, що страждає народ України

Росія готова відкрити свої ринки для збуту української продукції, однак для цього владі України потрібно вести переговори.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Василь Німченко. 

Василь Німченко нагадав, що народний депутат України Віктор Медведчук провів зустріч не лише з президентом Росії Володимиром Путіним, а й прем'єр-міністром РФ, відтак, він вів безпосередні переговори з людиною, яка відповідає за розвиток економічного комплексу своєї країни.

Зі слів нардепа,  після зустрічі Російська Федерація в односторонньому порядку вирішила питання зняття санкцій з трьох підприємств народного комплексу України, зважаючи на інтереси українського народу.

Окрім цього нардеп додав, що Росія готова відкрити свої ринки для збуту української продукції, однак для цього владі України потрібно вести переговори.

"Для цього потрібно вести переговори. Розумієте?! Не просто "зашторитися", маю на увазі нашу виконавчу владу, в тому числі і президента, який відповідає за зовнішні відомства діяльності нашої країни, для цього потрібно підійматися  вище бруствера, підійматися перед своєю думкою, давити собі на горло і  думати про людей. І ми бачили, як це робиться. Путін і той, як ви кажете, не встояв. Він зрозумів, що страждає народ. Адже йде мова про звернення Ліги промисловців. 140 тисяч робочих місць! Ось що за цим стоїть!" – наголосив Німченко й додав, що він дуже сподівається, що "Опозиційній платформі – За життя" вдасться розірвати цю "павутину", яку сплели  українські органи влади.

Новини за темою: Марчевський про ініціативу Медведчука про зняття санкцій відносно українських підприємств: Треба думати про національні інтереси

Нагадаємо, раніше на прохання Віктора Медведчука Росія оголосила про одностороннє зняття санкцій з трьох українських підприємств.

Йдеться про Барський машинобудівний завод у Вінницькій області — одне з провідних підприємств, яке випускає котли центрального опалення та інше технологічне обладнання для різних галузей промисловості. Другим підприємством, з якого зняли санкції, стала компанія "Брацлав". Вона випускає доїльні апарати та інше обладнання сільськогосподарського та промислового призначення. Третьою компанією, яка знову зможе працювати на російському ринку, стане Рубіжанський картонно-тарний комбінат. Підприємство спеціалізується на виробництві гофрокартону, а також основи для гіпсокартону.