Національну ідею України треба вивести в економічне русло, – Кацман

Політичний експерт та заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Національну ідею України необхідно вивести в економічне русло, бо коли люди будуть багаті, у них буде менше приводів для чвар.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Гість ток-шоу наголосив, що для того, аби сформувати та визначитися з національною ідеєю країни,  перш за все потрібно винести за дужки ті питання, які розділяють громадян України.  

"Як на мене, то я б вивів цю ідею в економічне русло. В те русло, щоби довести свою країну – багату країну, немає у Європі таких водних, земних, лісових ресурсів, немає такої країни по багатству, щоб рівень держави був такий багатий як рівень країни. А у нас тут є проблеми. Тому що 2% населення у нас раді тим, що відбувається у суспільстві, а 98% – не задоволені. А ці 2% задоволені тільки через те, що 98% працює на них. От в чому велика зрада національної ідеї ", – сказав Володимир Кацман.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: Українська національна ідея може бути створена виключно громадянами України

Експерт наголосив, що національна ідея вже сформована в Акті проголошення незалежності України, в Конституції України, та в економічних світових законах. Але соромно, продовжив політичний експерт, у XXI столітті жити бідно в європейській, демократичній країні. Тому, підкреслив Кацман, національна ідея України має лежати в економічній сфері.     

"От коли люди стануть багатшими, коли в їхньому житті буде комфортніше, безпечніше, будуть робочі місця, буде де навчати дітей, от коли все це буде, тоді ви побачите, як менше електорат буде підтримувати і Фаріон, і її опонентів, як помиряться і зрозуміють, що коли люди багаті, у них менше буде приводів для чвар", – акцентував заслужений журналіст України.

Нагадаємо, народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Ренат Кузьмін разом з представниками регіонів, експертами та політологами проводить роботу над концепцією платформи української національної ідеї.

Раніше парламентар також повідомив про можливість долучитися до створення національної ідеї через соціальні майданчики Facebook і Telegram.

 

Loading...