Нацбанк, Мінфін, податкова і митниця не належать Україні і українському народу, – Чаплига

Михайло Чаплига

ua-rating

Тому призначення нового керівника митниці - це перерозподіл на цьому кримінальному ринку, а не позитивні зміни

На жаль, Національний банк, податкова, митна служби та Міністерство фінансів не належать Україні та народу України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Коментуючи звільнення очільника митниці Євгенія Єнтіса та призначення на цю посаду Павла Рябікіна, Михайло Чаплига зауважив, що змін та прогресу на митниці українцям очікувати не варто з однієї простої причини:  

"На жаль, Національний банк, податкова, митна служби та Міністерство фінансів не належать Україні і народу України. Забудьте про це. Ці речі принципово нам не належать", – зазначив експерт.

Тому призначення нового керівника митниці, за словами Чаплиги, це перерозподіл на цьому кримінальному ринку. 

"І судячи з призначення, головне завдання Рябікіна буде збалансувати інтереси наявних гравців, щоб не було "перекосів". При цьому забезпечити інтерес центрального гравця, тобто Адміністрації президента, яка хоче мати відповідний свій вплив, бути таким "круп’є" в цьому казино. Можливо, це призведе до певного такого спокою на ринку, якщо баланс буде дійсно знайдений", – прокоментував Чаплига.

Новини за темою: Кабмін призначив нового тимчасового керівника митниці: Що про нього відомо

Нагадаємо, раніше Кабінеті міністрів України узгодив кандидатуру Павла Рябікіна на посаду очільника Державної митної служби. Раніше він працював генеральним директором аеропорту "Бориспіль".

 Loading...