Нас банально "кинули", – Олександр Дубінський про транші МВФ

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Нардеп застеріг, що відсутність грошей зараз впливає на смертність українців, бо лікарні не профінансовані

Міжнародний валютний фонд обіцяв надати Україні у 2020 році 10 мільярдів доларів. Але надійшло лише 2 млрд дол., тобто країну банально "кинули".

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар констатував, що зараз в України немає грошей, і вони нізвідки не з’являться, а МВФ не дасть потрібного обсягу кредитів.

"І МВФ нам не дасть такого обсягу кредитів для того, щоб вони з'явилися. Якщо ви згадаєте, на цей рік нам обіцяли скільки? 10 мільярдів доларів, під які ми вже погодилися і продати землю, і пустити іноземців в наглядові ради, приватизувати "Укроборонпром" тощо і таке інше; здати порти в концесію, віддати всі стратегічні галузі економіки... Отримали цілих 2 (млрд дол. – Ред.), тобто нас банально "кинули", якщо висловлюватися таким вуличним сленгом. Тут нас "кинули" наче на економічні інтереси, які є великою проблемою для майбутнього українців і наших поколінь, які з'являться в цій країні, але ось сьогодні вони впливають на смертність. Ось те "кидалово", про яке ми говоримо зараз, буде впливати на конкретну смертність людей, які будуть втрачати свої життя через те, що не профінансовані лікарні, не закуплені кисневі концентратори, у бюджеті немає грошей, щоб забезпечити точки доступу до кисню", – зазначив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Дожити до Нового року без МВФ: П'ять сценаріїв розвитку подій для України

Нагадаємо, 17 листопада президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою та запевнив, що Україна виконала всі умови для перегляду програми з Міжнародним валютним фондом. 

Крісталіна Георгієва пізніше заявила, що для перегляду програми співпраці фонду з Україною необхідне "повне узгодження дій".

Loading...