Нардеп Гнатенко: Для підтримки малого та середнього бізнесу під час карантину має бути створена спеціальна програма

Телеканал ZIK

Для підтримки малого та середнього бізнесу в умовах пандемії уряд має створити спеціальну програму з величезним вливанням коштів.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Валерій Гнатенко.

Народний депутат зауважив, що український уряд досі не представив реального плану виходу з кризи як для малого, так і для великого бізнесу.

"Від Кабміну ми чуємо тільки розмови. А малий бізнес в Україні – це 2,5 мільйони людей, плюс наймані працівники. Тобто приблизно 4,5 мільйони людей задіяні в малому бізнесі. І от саме ця категорія сьогодні найбільш вразлива до впливу коронавірусу. 600 тисяч людей вже заявили, що вони, швидше за все, вже і не відкриються. Тому це та категорія, якій потрібно найперше допомогти", – наголосив Гнатенко й додав, що Україна може скористатися досвідом сусідніх держав щодо допомоги малому бізнесу в умовах пандемії.

Новини за темою: Як у всьому світі підтримують малий та середній бізнес, потерпілий через карантин

Окрім цього народний депутат зазначив, що для підтримки бізнесу потрібне величезне вливання державних грошей та спеціальна програма.

Новини за темою: Сотня підприємців вийшли на протест під КМДА через обмеження малого бізнесу

"Потрібні величезні вливання, щоб малий бізнес підтримати. Звичайно, тут має бути і спеціальна програма. Ми із запізненням втягнулися в пандемію. Так і тут ми спізнюємося. Наша країна, мабуть, залишилася єдина, яка досі не розробила програми виходу із кризи. Її не те що малий бізнес не бачив, її не бачила навіть Верховна Рада. З якою сумою ми вийдемо з пандемії і з кризи? Це питання залишається відкритим", – заявив нардеп Гнатенко.

Новини за темою: Карантин не для всіх: Хто і чому по всій Україні мітингує за роботу малого і середнього бізнесу

Нагадаємо, раніше народнна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська заявила, що влада повинна представити реальну програму підтримки малого та середнього бізнесу, а не давати людям віртуальні обіцянки щодо пільгових кредитів.