Нам потрібно більше підприємців, - Гончарук заявив про запуск нової програми

Презентація "дешевих кредитів Гончарука" Фото з відкритих джерел

Гончарук оголосив про старт "Доступних кредитів 5-7-9"

У понеділок, 3 лютого, в Україні почала працювати програма "Доступні кредити 5-7-9", на презентації якої виступив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Про це повідомляє Радіо Свобода.
 
Зокрема, глава уряду заявив, що підприємницька ініціатива наразі є однією з умов економічного розвитку. Крім цього, Гончарук наголосив на необхідності збільшення кількості підприємців в Україні.
 
"Нам потрібно більше підприємців і за останні чотири з половиною місяці ми уважно вивчили, подивилися на те, якими насправді є основні перепони для початку бізнесу в Україні. Про це є багато міфів, але в чому точно сходилися всі експерти і наші оцінки – це в тому, що для початку власної справи в Україні не вистачає доступного ресурсу. Ресурси дуже дорогі, в нас дуже дорогі кредити", – зауважив прем’єр.
 
Крім цього, Гончарук додав, що кредити будуть видаватися не лише державними, а й приватними банками. При цьому уряд пообіцяв компенсувати частину відсоткової ставки з метою видачі кредитів підприємцям під 5, 7 чи 9 відсотків. За його словами, наразі до цієї ініціативи було долучено чотири державних банки.

"Щоб отримати кредит на таких умовах, потрібно пройти певний відбір, показати бізнесплан... Потрібно буде внести невеликий стартовий внесок, продемонструвавши, що ви готові ризикувати, тому що підприємництво – це завжди справа на свій власний ризик. Але ми домовилися всередині команди, що жодна людина, яка звернеться по отримання цього кредиту, не залишиться без зворотнього зв’язку", – додав Гончарук.
 
Нагадаємо, у понеділок, 3 лютого, під час презентації "дешевих кредитів Гончарука" журналіст намагався задати питання Гончаруку та ледь не побився з охороною прем’єр-міністра України.
Loading...