"Найбільше за всю історію України": Уряд передав на приватизацію ще 431 об'єкт

Кабмин Facebook

Загалом на приватизацію до Фонду державного майна України передано більше ніж 900 об'єктів

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про передачу на приватизацію ще 431 об'єкта. Про це він сказав під час брифінгу, яки й транслював телеканал ZIK.

"Найголовніше рішення, яке спрямоване на подолання корупції, – це, звичайно, приватизація. Державні підприємства, об'єкти, які десятками років експлуатувалися в інтересах окремих людей, а не держави, там, де прибутки давно приватизовані, а всі видатки лягають на плечі платників податків, і всі збитки лягають на наші з вами плечі, вони мають бути передані ефективному власнику. Тобто, у, фактично, таку живу частину економіки", - зазначив голова уряду.

Олексій Гончарук нагадав, що минулого року на приватизацію було передано понад 500 об'єктів, а а з початку поточного року рішення прийнято стосовно ще 431 об'єкта.

"Сьогодні уряд прийняв рішення про передачу ще 431 об'єкта на приватизацію до Фонду державного майна України (там, де будуть готуватися і за прозорою процедурою через онлайн-конкурси та через процедуру, передбачену для великої приватизації) і будуть протягом певного періоду реалізовані. Я нагадаю, що в минулому році ми вже передавали понад 500 об'єктів. У сукупності це величезна цифра, більше ніж 900 об'єктів. Це найбільша (передача, - ред.) за всю історію України", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2831 "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Крім того, раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд за чотири місяці передав на приватизацію 530 державних підприємств.

"За майже 4 місяці на приватизацію передано більше державних об'єктів, ніж за всі 28 років незалежності", - сказав прем'єр.

За його словами, такий крок дозволить залучити інвестиції в держпідприємства та збільшити заробітні плати їхнім працівникам.

Loading...