"Нафтогаз" забирає левову частку грошей у ціні на газ, тому їх не вистачає на безпеку, – Кучеренко про вибух на Позняках

Народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко Скріншот відео

Нардеп заявив, що уряд Гройсмана-Порошенка грабував населення через так звану ринкову ціну на газ

НАК "Нафтогаз України" забирає левову частку грошей у ціні на газ, тому на безпеку коштів не вистачає.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Олексій Кучеренко повідомив, що учора на комітетських слуханнях у парламенті народні депутати вивчали причини вибуху газу у житловому будинку на Позняках у столиці, внаслідок якого загинули люди і багато родин залишилися без даху над головою.

"Показую вам зв'язок. Саме тому, що у цьому ланцюгу НАК "Нафтогаз" виймає левову частку грошей нас з вами у ціні на газ, саме тому не вистачає грошей на безпеку мережі, на лічильники, на безпеку у квартирах, на правильну експлуатацію будинку і так далі. Розумієте зв'язок? Бо ми з вами не можемо все це проплатити, а НАК "Нафтогаз" забирає завдяки цій ціні левову частку. І саме тому ці плівки (так звані плівки Деркача, – ред.) підтвердили очевидний факт, що уряд Гройсмана-Порошенка з 2016 року почав ґвалтувати і грабувати населення України саме через так звану ринкову ціну на газ, вийнявши десятки мільярдів гривень і перекачавши їх за рахунок фінансових операцій у невідомому напрямку", – заявив Олексій Кучеренко.

Новини за темою: "Нафтогаз" у липні підвищив ціни на газ для промисловості на 9,7%

Нагадаємо, 21 червня у Дарницькому районі Києва стався вибух у будинку, що спричинив часткове руйнування декількох поверхів. За даними ДСНС, трагедію спричинив вибух газоповітряної суміші. 

Уночі 23 червня рятувальники знайшли тіло п'ятого загиблого внаслідок вибуху у будинку на столичних Позняках.

Loading...