"Нафтогаз" встановив жовтневу ціну на газ для населення

"Нафтогаз" визначив ціну на газ для населення у жовтні Фото з відкритих джерел

Для користувачів доступні два тарифи - "Місячний" та "Річний"

Українська газопостачальна компанія "Нафтогаз" оприлюднила ціну на газ для населення у жовтні. Про це свідчать дані на сайті компанії. 

Так, для користувачів, які купують газ за тарифом "Місячний", вартість блакитного палива становитиме 4,7 грн/куб. м із ПДВ. Вартість розподілу газу враховується окремо. 

Крім цього, у "Нафтогазі" подовжили можливість підключитися до тарифу "Річний". Він передбачає, що клієнт протягом 12 місяців буде сплачувати за газ рівними частинами. Вартість блакитного палива у рамках тарифу становитиме 4,73 грн/куб. м із ПДВ (без вартості розподілу).

Новини за темою: На Херсонщині майже тисяча будинків залишилася без газу

Нагадаємо, в Україні 1 серпня запрацював ринок газу для населення. Таким чином споживачі можуть самостійно обирати постачальника залежно від ціни та сервісу.

У вересні місячна вартість блакитного палива від газопостачальної компанії "Нафтогаз" становила 4,7 грн/куб. м із ПДВ (без вартості розподілу). Тоді як у тарифі "Річний" протягом перших двох тижнів вересня ціна становила 4,73 грн/куб. м, а з 16 до 30 вересня — 5,24 грн/куб. м.

Як змінити постачальника газу ZIK

  

Loading...