Новини » Економіка Читать эту новость на русском

"Нафтогаз" встановив ціну блакитного палива на листопад для виробників тепла

Фото з відкритих джерел

У порівнянні із жовтнем ціна майже не відрізняється

Ціна на природний газ для виробників теплової енергії у листопаді встановлена на рівні 5375,37 грн за 1 тис. куб. м. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України".

"У листопаді 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ у рамках спеціальних обов'язків (ПСО), становить 5375,37 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами)", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У "Нафтогазі" попередили про можливе подальше здорожчання газу

Окрім цього, у компанії зауважили, що відносно тепла зима та низький попит на природний газ у Європі утримують ціну газу на хабах на рівні жовтня. Таким чином, ціна газу в рамках ПСО у листопаді практично не відрізняється від ціни ПСО в жовтні (5374,1 грн за 1 тис. куб. м).

Як зазначається, "Нафтогаз" до 1 травня 2021 року постачає природний газ для виробників тепла, які підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (із змінами та доповненнями), та уклали відповідні договори постачання природного газу.

Новини за темою: Очільник "Нафтогазу" закликав США запровадити більше санкцій проти "Північного потоку-2"

Нагадаємо, раніше українська газопостачальна компанія НАК "Нафтогаз" оприлюднила ціну на газ для населення у листопаді, у порівнянні з жовтнем ціна газу зросла на майже 35%. 

Loading...