"Нафтогаз" у жовтні підвищив ціну на газ для виробників тепла

Вартість газу для виробників тепла зросла на 24%

Фото з відкритих джерел

Оптова ціна на природний газ для виробників тепла склала 5374,1 грн за 1 тис. куб. м, що на 24% більше ніж у вересні

НАК "Нафтогаз" оприлюднив оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії у жовтні 2020 року. Зокрема, вартість підскочила 24%. Про це повідомляє пресслужба компанії.

"У жовтні 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ у рамках спеціальних обов'язків (ПСО), становить 5374,1 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами)", - йдеться у повідомленні.

У НАК додали, що за період, який використовується для розрахунків, котирування на природний газ у Європі зросли у порівнянні з вересневими цінами на 26% через підвищення попиту. Проте, завдяки значним запасам у підземних сховищах газу в Україні, ціна газу для виробників тепла у жовтні зросла у порівнянні з минулим місяцем на 24%.

Новини за темою: Ціни на газ будуть нижчими, ніж минулого опалювального сезону, — міністр фінансів

Нагадаємо, в Україні 1 серпня запрацював ринок газу для населення. Таким чином споживачі можуть самостійно обирати постачальника залежно від ціни та сервісу.

Раніше компанія НАК "Нафтогаз України" оприлюднила жовтневу ціну на газ для користувачів, які купують газ за тарифами "Місячний" та "Річний". Loading...