"Нафтогаз" підвищив ціну газу для населення майже в 1,5 рази

Підключення до тарифу буде доступне з 15 серпня Фото з відкритих джерел

У порівнянні з минулим місяцем вартість зросла на 1460 гривень

Газова постачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у вересні 2020 року на рівні 4,70 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості доставки. У порівнянні з серпнем ціна газу зросла на 45%. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як зазначається, "Нафтогаз" також підвищує річну ціну на газ для населення. У перші два тижні вересня річну ціну можна зафіксувати на рівні 4,73 грн/куб. м з ПДВ (без вартості розподілу). З 16 по 30 вересня вартість тарифу підвищується до 5,24 грн/куб. м.

При цьому у пресслужбі "Нафтогазу" відзначили, що за новими правилами роботи ринку природного газу населення може купувати газ безпосередньо у ДК "Нафтогаз України" або у будь-якого іншого постачальника. При цьому частка компанії в постачаннях газу населенню становить 2%.

У групу "Нафтогаз" входять компанії, які постачають газ побутових та непобутових споживачів. Газзбути, які постачають природний газ для населення, можуть придбати ресурс в ГК "Нафтогаз Трейдінг" за річним контрактом з щомісячним формульним переглядом ціни.

Новини за темою: "Нафтогаз" визначив річний тариф на газ

Нагадаємо, зі стартом роздрібного ринку природного газу з 1 серпня 2020 року єдиної ціни газу для населення не буде. Кожен постачальник сам визначає, за якою ціною продавати газ своїм клієнтам.Loading...