"Нафтогаз" оцінив нові "питання" до "Газпрому" у 17,3 млрд доларів, - Вітренко

Також Вітренко спростував поширену в ЗМІ інформацію про своє звільнення

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко 

Фото з відкритих джерел

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко  заявив, що наразі в компанії готуються висунути нові скарги до "Газпрому" на 17.3 млрд доларів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Крім цього моя команда чітко сформулювала і представила на узгодження Наглядовій Раді Нафтогазу додаткові "питання" до Газпрому на суму ще 17.3 млрд доларів. У разі погодження — попереду також багато роботи", - зазначив Вітренко.

Водночас він зауважив, що арбітраж проти Росії щодо активів в Криму - це "не головна сфера моєї відповідальності в Нафтогазі".  За словами Вітренка, в оновленому позові, який подали цього року, він відповідав лише за економічну складову, тобто за суму компенсації. 

"Моя головна відповідальність як виконавчого директора - це відносини з Газпромом. Власне з ним у грудні минулого року від імені Нафтогазу я підписав контракт про транзит із гарантованим доходом 7.2 млрд доларів. Тепер цей контракт потрібно виконувати і робити так, щоб він не зірвався, і щоб Газпром не був звільнений від обов'язку сплатити нам ці 7.2 млрд, навіть якщо він не буде подавати газ для транзиту (принцип "качай або плати")", - уточнив виконавчий директор.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Андрій Фаворов залишає посаду директора з інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України", а також особи, яка тимчасово здійснює повноваження генерального директора АТ "Укргазвидобування". 

Loading...