"Нафтогаз" на 15% знизив вартість газу для населення у квітні

Фото з відкритих джерел

Зниження ціни пов’язане з появою на внутрішньому ринку нового ліквідного цінового індикатора

У квітні оптова ціна на газ для населення, виробників тепла та інших захищених споживачів знизилася до 2,9 гривні за кубометр - це на 15% менше, ніж у березні.

Про це повідомили в "Нафтогазі".

У компанії відзначили, що зниження ціни на газ для населення пов’язане з появою на внутрішньому ринку нового ліквідного цінового індикатора.

"Оператор газотранспортної системи України провів тендер на закупівлю газу на період поставки березень-грудень 2020 року, і торги продемонстрували, що в Україні існує значна конкуренція, яка призводить до зниження оптових цін на купівлю-продаж газу", – заявили в "Нафтогазі".

Таким чином, оптова ціна у квітні встановлена ​​на рівні, який на 15% нижчий від ціни у березні.

В "Нафтогазі" наголосили, що із січня 2020 року ціна на газ для населення знизилася на 38%.

Новини за темою: "Нафтогаз" готує арбітражний позов проти Словаччини

"Зниження цін на газ третій місяць поспіль – позитивний сигнал для людей. Рахунки за газ у квітні повинні знизитися і через закінчення опалювального сезону, і через зменшення відпускної ціни "Нафтогазу"", – заявив голова правління компанії Андрій Коболєв.

Новини за темою: У "Нафтогазі" пояснили, чому хочуть стягнути з "Газпрому" компенсацію у 17,3 млрд доларів

Нагадаємо, раніше голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв відмовився називати зарплати керівництва структури на запит, який направив перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук.

Loading...