НАБУ розслідує можливі зловживання голови правління "Приватбанку" Крумханзла

Відкрити кримінальне провадження НАБУ зобов'язав антикорупційний суд

З відкритих джерел

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань голови правління "Приватбанку" Петра Крумханзла. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на відповідь НАБУ.

"НАБУ виконало рішення суду і внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - йдеться у відповіді бюро на запит  журналістів.

Відомо, що раніше в антикорупційний суд надійшла скарга в. о. голови первинної профспілкової організації співробітників "Приватбанку" на бездіяльність НАБУ щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу,  вчинене Петром Крумханзлом.

Як зазначається, під час судового розгляду встановлено, що 22 листопада голова первинної профспілкової організації співробітників банку направив в НАБУ заяву про вчинення злочину головою правління "Приватбанку", однак справу не було відкрито. Через місяць, 17 грудня,  вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ відкрити справу за вказаним фактом і розпочати розслідування.

Первинна профспілкова організація співробітників "Приватбанку" просить Печерський районний суд Києва визнати недійсними трудові договори усіх членів спостережної ради банку.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає правильним прийняття законопроєкту №2571 про неповернення націоналізованих банків їхнім колишнім власникам у випадку визнання цих активів неплатоспроможними. 

Loading...